alasea

home

attack

Zdar fandovia moji.

V prvom rade chcem vyjadrit radosť nad tým, že sa to počítadlo zbláznilo a ukazuje viac ako je pravda. Takže sa teším z vysokej návštevnosti.

Ciao, Nika.

Tak niekto Nike odpíšte, bude rada.

Ja niekoho poverím určite, heh. Aj do ankety ste naklikali, jéj, dám vám ďalšiu, telátka.Dnešnú aktuálku som spravila tak tematicky o sebe – ale nemyslite si, že tak budú aktuálky vždy, ja sa mám len rada. Kým tu nepridám wallpapery so svojim xichtom, je to ešte v norme. Môj narcizmus naberá rýchly spád. Napríklad dnes sa Kristína zdesila, keď sa jej zdalo, že mám svoju fotku na tapete telefónu, ale nie, nemám. Zatiaľ.

Imho, je tam mangoid, čo mi vnuklo myšlienku nahádzať sem moje články o anime a mange, ktoré píšem do školského časopisu, tak sa mrknite . Ďalej by snáď malo byť nejaké nové videjko a v blízkom čase fotky zo školy, tak kto chce vidiet retardov, má možnosť . WTF sledovať priebežne- nechce sa mi. Dejiny, ktoré zaujímajú len mojich profákov zamrzli, pertože všetky knižnice majú akútny deficit zväzkov Dejín umenia 1 a 2, ktoré k tomu potrebujem. Priznávam, že ma to neskonale teší.

Musím povedať že materiálu do aktuálok mám teraz skutočne dosť a zďaleka som ešte „nevystrieľala všetky náboje“. Tak komentujte a diskutujte, nech mám na koho hundrať, kým sa dá.

Keď ja som taký narcis… ale aký zvláštny a krásny!

P.S.: ešte k tomu mailu... Som rada, že okrem úsmevných mailov typu „CAF NAKRESLI MY GRAFITY“ alebo „Ahoj, pošli mi nejaké diely Futuramy na mail“ sa vyskytli aj celkom kreatívne a dokonca napísal aj človek, ktorý tvrdí, že ma pozná. LOL, nebezpečná robota, veru.

Žádné komentáře
 
WTF 08