alasea

WTF

Slavcon 2008

SlavCon 2008 navštívilo viac ako 600 návštevníkov / veľa ľudí, tlupa vikingov, hŕstka elfov a kopec temníčkov, ale tento rok pre zmenu žiadne štvornohé zvieratá/ vrátane účinkujúcich a hostí. Veď koniec-koncov všetky cony sú práve o tom stretávaní sa.

Týždne sa na fóre nespamovalo o ničom inom, než o tejto akcii. Len treba vedieť, na akom. Húf scifistov s mojou maličkosťou na čele sa dorútil do priestorov dopravnej školy niekoľko minút po tretej poobede, v sobotu, pre čo sme veľa vecí nestihli a to ma veľmi mrzí. Z tých pikosekúnd, čo som videla, som si pomyslela, že je to fakt zaujímavé ale môj mozog zachvátila panika. Moje veci na nasledujúci trojhodinový sled prednášok som totiž zverila Namuras a tá ich zverila Teivosovmu kufru, Teivos sa venoval nejakým pofidérnym budovám a Michal Rovňák, diskutér v nadchádzajúcej diskusii sa nezadržateľne blížil. Ešte pred tým hrali v telocvični Marta&Rasputin, len nevieme, čo je to za žáner. Ale j a nato prídem a potom založím sektu.

Diskusia bola plodná, ako inak- samé dôležité veci sa riešili. IMHO, sú podľa vás trpaslíci SF? Hodinky ukazovali jednu hodinu ráno, keď sa dvere fantasy rozleteli a vbehla dnu Crankia, ktorá nás prišla usmerniť (čítaj: decentne zrušiť). Len taký offtopic, mala krásne pyžamo. Scifisti sa teda pobrali spať do scifi miestnosti, ktorú nám zadovážil Joseph, za čo ho budeme brať na najbližšom cone desať minút vážne. Sájfisti sú super ľudia, to ste nevedeli určite :D

Diskusia sa teda skončila a vďaka fekymu a bielovi sme mali súkromné premietanie novej BSG (anti BSG ľudia už upadli do kómy). Koloval medzi nami Soničkin ehm...kvas a medzitým zabili Cally...parchanti! Potom si pamätám už len nejaký zúfalý marselov pokus zmeniť náš spánok na spacákovú diskotéku, ktorého sa zúčastnila aj časť redakcie stargate.sk. A tuším nikto nechrápal.

Na planétu SlavCon som sa vrátila až v diskusii o spomínanom festivale, kde sme sa dozvedeli škandalózne novinky. Nebojte sa, našťastie s tým nemáme nič spoločné (alebo nás ešte neodhalili). Dodám k tomu snáď len toľko, že o rok to bude ešte lepšie, conovejšie a budeme tam opäť! Nastal čas na odchod. Taký rámus totiž narobia len odchádzajúci guidisti, ktorý sa opäť sconovali až do poslednej bunky.

Uvidíme sa o rok a pelendreky vládnu svetu!

P.S.: Hrozí zvýšené nebezpečenstvo nepochopenia mojich blábolov fotky

a cesta domov
Žádné komentáře
 
WTF 08